MÖBLER / Matsalsgrupper / Matbord 9772346
nr 977 2346
Matbord
Carl Malmsten, Bodafors, 1963, längd: 140 cm, djup: 100 cm, höjd: 74 cm, 2 st ilägg
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 31 augusti 2015
kl 19:06:00
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)